O nas

Drogi Kliencie!

 

Behapowski.pl to firma, której mottem przewodnim jest “Klient na pierwszym miejscu”. Nie ważne czy składasz małe zamówienie na jeden lub  kilka produktów, czy kupujesz masowo, na większą skalę - u nas zawsze zostaniesz potraktowany tak samo. Przy większych zamówieniach na pewno wartością dodaną jest możliwość negocjacji ceny.

Staramy się wprowadzać nową jakość sprzedaży. Chcemy, żeby wszyscy nasi Klienci mieli dostęp do sprawdzonych produktów. Znajdziesz u nas asortyment, który używany zgodnie z przeznaczeniem bez problemu spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Jak powszechnie wiadomo produkt produktowi nierówny. Nawet te oznaczone tym samym symbolem różnią się u poszczególnych dostawców. Jedni mają wysokie standardy kontroli jakości, inni zaś traktują je po macoszemu i tutaj pojawia się jeden z ważniejszych powodów dlaczego warto u nas kupować:

 

“W behapowski.pl stawiamy szczególny nacisk na produkty wykonane starannie i w konkurencyjnej cenie, z których będziesz zadowolony”

 

Nasze kilkunastoletnie doświadczenie w handlu, w tym kilkuletnie w szeroko pojętej branży BHP pomaga nam dostarczać Tobie produkty w 100% sprawdzone, a do tego w bardzo konkurencyjnych cenach.

Starannie wybieramy dostawców i producentów, którzy są w stanie dostarczyć nam produkt spełniający nasze standardy w czasie, który zadowala zarówno Ciebie jak i nas.

Dodatkowo bardzo ważny jest dla nas kontakt z Klientem i wyjaśnianie wszystkich kwestii jak najszybciej to możliwe.

 

 

Pozdrawiamy

Zespół behapowski.pl